Euroopan Unionin osarahoittama ELY-logo sivuston oikeassa yläreunassa

Savonia-ammattikorkeakoulun tiimi

Savonia-ammattikorkeakoulu on päävastuussa
Yhdessä osallisiksi – Mieliteko 2.0 -ryhmähankkeesta.

Savonia on mukana myös Työ ja mielen hyvinvointi – Mieliteko 2.0 -ryhmähankkeessa.

Yhdessä osallisiksi – Mieliteko 2.0

Tanja Moilanen

Projektipäällikkö, Yhdessä osallisiksi

044 785 6971
tanja.moilanen@savonia.fi

Sari Aalto

Lehtori, ravitsemusterapeutti

044 785 6530
sari.aalto@savonia.fi

Susanne Hämäläinen

Lehtori, green power

044 785 6618
susanne.hamalainen@savonia.fi

Antti Kares

Palvelumuotoilun ja yhteiskehittämisen asiantuntija, lehtori

044 785 5814
antti.kares@savonia.fi

Mirka Niskala

Maahanmuuttajatyön asiantuntija

044 785 6972
mirka.niskala@savonia.fi

Anne-Marika Partanen

Liikunnan asiantuntija, lehtori

044 785 6782
anne-marika.partanen@savonia.fi

Ulla Piipponen

Palvelumuotoilun- ja yhteiskehittämisen asiantuntija

044 785 6044
ulla.piipponen@savonia.fi

Mikko Ylilauri

Tutkimus- ja kehityspäällikkö

044 785 6152
mikko.ylilauri@savonia.fi

Kristiina Kuisma

Viestintäasiantuntija

044 785 5660
kristiina.kuisma@savonia.fi

Työ ja mielen hyvinvointi – Mieliteko 2.0

Katariina Moilanen

Projektipäällikkö, Työ ja mielen hyvinvointi

044 785 6266
katariina.moilanen@savonia.fi

Hanna Seppänen

Lehtori, traumatietoisen lähestymistavan asiantuntija

044 785 6239
hanna.seppanen@savonia.fi

Milka Kumpu

Sosiaalialan asiantuntija

044 785 5654
milka.kumpu@savonia.fi

Mari Tuppurainen

Lehtori, työhyvinvoinnin ja työkyvyn asiantuntija

044 785 6107
mari.tuppurainen@savonia.fi

Kristiina Kuisma

Viestintäasiantuntija

044 785 5660
kristiina.kuisma@savonia.fi

Mikko Ylilauri

Tutkimus- ja kehityspäällikkö

044 785 6152
mikko.ylilauri@savonia.fi